Укласти декларацію ОНЛАЙН
дерматологія в одесі

Лікар-дерматолог займається вивченням причин і перебігу шкірних захворювань, методів їх діагностики, лікування і профілактики.

Своєчасна консультація дерматолога дасть вам можливість не тільки швидко впоратися з проблемою, що виникла, а й усунути вірогідність розвитку важких ускладнень.

Для діагностики хвороб, що викликали ті чи інші шкірні патології, дерматологи застосовують широкий спектр аналізів і досліджень. Методи діагностики призначаються фахівцем індивідуально в кожному клінічному випадку і визначаються після обстеження пацієнта.

 

Процедуру можна провести в наших філіях:

м. Одеса
Фонтанська дорога, 49
Амбулаторія сімейного лікаря
Пн - Сб
8:00 - 20:00
  • Записатися на прийом до лікаря
  • Аналізи
  • Денний стаціонар
  • Iнструментальна діагностика
  • Маніпуляції
  • Вакцинацiя
Детальніше

Відповіді на найбільш поширені питання

Маме поставили диагноз «Розацеа», поражены в том числе и веки. Проводится ли лечение в вашей клинике?

Розацеа – хронический процесс. Лечение у нашего специалиста возможно. Для этого необходимо предварительно записаться. Все консультации только при личном осмотре.

Хотела бы узнать, чем в вашей клинике делают прижигание папиллом и сколько стоит лечение?

Доброкачественные новообразования мы удаляем. Дальнейшее лечение назначает лечащий врач. Стоимость зависит от многих факторов.

Сину 4 роки, з’явився підозрілий висип на тілі, чи можлива заочна консультація?

Висип може бути проявом алергічної реакції або захворювань шкіри. Щоб поставити точний діагноз, треба тільки очна консультація дерматолога.

Після прищика залишився незрозумілий комочок на шиї. Що з ним можна зробити?

Поставити діагноз можна лише після огляду пацієнта та проведення лабораторних аналізів. Запишіться на прийом у зручний для вас час.

Чи видаляєте ви родимі плями?

Плями бувають різними, і перед тим, як замислитися про їхнє видалення, слід пройти ретельне обстеження. Записатися на прийом до спеціаліста можна в зручний для вас час.