Укласти декларацію ОНЛАЙН

Пульмонолог - це лікар, який займається дослідженням і лікуванням патологій дихальних шляхів, легень і плеври. Всі відділи системи він розглядає в тісному взаємозв'язку.

Компетенція лікаря поширюється на досить широкий спектр хвороб, від хронічних ринітів (нежитю) до важких захворювань легень. Однак в деяких випадках допомога обмежиться лише консультацією пульмонолога і діагностикою захворювання, а для подальшого лікування пацієнт направляється до більш вузьких фахівців.

Процедуру можна провести в наших філіях:

м. Одеса
Фонтанська дорога, 49
Амбулаторія сімейного лікаря
Пн - Сб
8:00 - 20:00
  • Записатися на прийом до лікаря
  • Аналізи
  • Денний стаціонар
  • Iнструментальна діагностика
  • Маніпуляції
  • Вакцинацiя
Детальніше

Відповіді на найбільш поширені питання

 В мого чоловіка – підозра на астму. Які обстеження треба пройти?

Встановити точний діагноз можливо тільки після індивідуальної консультації з лікарем. Тільки він може призначити необхідне обстеження.

У дитини тяжкі прояви алергії – кашель, під час якого він просто задихається. Чи можна потрапити до вас на консультацію?

З такими проявами слід якомога швидше записатися на прийом до фахівця. Зробити це можна за телефоном або на сайті.

Ежегодно по несколько раз болею бронхитом. Сегодня опять проснулась с температурой. Что делать?

Вам нужно как можно скорее записаться к специалисту и пройти необходимое обследование. Возможно, это проявление других заболеваний.

У сына (18 лет) бронхиальная астма. Сейчас мы стоим на учете в районной больнице, но скоро планируем переезд в город. Возможно ли наблюдение у вас?

Да, возможность наблюдения у семейного доктора есть. Алгоритм постановки на учет к узкому специалисту, по хроническим заболеваниям, разрабатывает семейный доктор.